Logo barneveldvandaag.nl


Foto: Johan Scheeper
RunBikeSwim 2017

Team S snelste in Run Bike Swim 2017

VOORTHUIZEN - Winnaar van de Run-Bike-Swim is dit jaar 'Team S' met hardloper Leon van Hamersveld, fietser Jurre Stammes en zwemmer Nino Sieling. Ze deden 90,31 minuten over 7 ronden. Tweede werden de 'Batty Boys' Nick van Gemert, Merijn Ellenkamp en Sebastiaan Kuiper, derde 'It Giet Oan' met Han Wolsing, Leo Roeloffs en Jasper Wolsing.

De verdere uitslag:

4 De vliegende slakken: Rosanne Bakker, Marjolein Scholten en Lennart Scheele.
5 LUMULUMUJOWI: Lubèrt Mulder, Luuk Mulder en Johan Wilbrink.
6 De neven Martijn van Westeneng, Steef Klomp en Joppe van Steeg.
7 De Drie Zussen Hennie Bokhorst, Frans van de Stroet en Anja Broekhuizen.
8 De Brommetjes: Hans Brom, Eric Brom en Yvonne Brom.
9 De Moekers: Chris Evers, Bas Verhoog en Gerben Koot.

10 Beestenboel: Annemarie van Wolfswinkel, Edwin Schut en Arnoud Rozendaal.
11 De Veluwe Renners 1: Richard Evers, Stephan Schipper en Daniël van der Meulen.
12 Kok mtb service 2.0: Freddy Brink, Tomas Kok en Laura van Lagen.
13 De Broekhuisjes: Rick Broekhuizen, Ben Broekhuizen en Miranda Broekhuizen /Anja Schimmel.
14 Kok mtb service 1.0: Claudia Stormink, Leo Kok en Jarno van Lagen.
15 Team KoesMan: Stefan van Koesveld, Rob Man, Lieke Man en Casper van Koesveld.
16 De Boys: Robin van Beusekom, Jarno Jelier, Jurrian Jelier en Nordin Vermeer.
17 Team kipfit: Frank Vorage, Hugo Vorage en Lucas Vorage.
18 JAJEDI: Dineke Bokkers, Jaqueline Kempen en Jette Bokkers.
19 Team Rossenberg: Vigo Rossenberg, Peter Rossenberg en Ria Rossenberg.

20 De Kapsnappers: Ingrid Kaptein, Marleen Snapper en Martin Kaptein.
21 De Calimero's: Haico Kieft, Emile Daalmeijer en Jordy Kieft.
22 Veluwse Vrouwenrenners: Elles van de Boogert-van der Meulen, Francien de Haas en Gerda Eling.
23 w.h.b.g.a.h.b.k.g.: Martijn Snitselaar, Wilfred Vonk en Tejo van de Bor.
24 Team van Dijk: Hans van Dijk, Joyce van Dijk en Marco van Manen.
25 Familie van der Vliet: Ineke van der Vliet, Marcel van der Vliet en Jolijn en Renske van der Vliet.
26 Speedy's: Jeroen van Hamburg, Bastiaan van Hamburg en Jouk van Steeg.
27 Berg op, Berg af!: Floor van den Berg, Angelica van den Berg en Elvia van den Berg.
28 SSVR: Angela van Roekel, Jan van Soest en Marieke van Soest.
29 Team Vaessen: Henny Vaessen, Nic & Ilan Vaessen en Meia Stam & Yanou Vaessen.

reageer als eerste